Wybór najlepszego openingu z Naruto
Tytuł konkursu: „Wybór najlepszego openingu z Naruto”.
Rozpoczęcie: 07.06.2010.
Zakończenie: 12.06.2010.
Stan: zakończony.
Nagrody: brak.
Opis: Już w poniedziałek pierwszy konkurs - na początek wybierzemy najlepszy, Waszym zdaniem, opening z anime Naruto. Sonda do głosowania znajdzie się w tym artykule. Zapraszam już teraz do przypomnienia sobie wszystkich utworów, można je znaleźć tutaj.
Wyniki: bezsprzecznie wygrał pierwszy opening z Naruto Shippuudena: "Heros Come Back!!" w wykonaniu nobodyknows+, który otrzymał 162 głosy (24%). Na podium znalazły się także: "Sign" autorstwa FLOW (111 głosów, 16%), a także "BLUE BIRD" w wykonaniu Ikimono-Gakari (97 głosów, 14%). Dziękujemy wszystkim za oddane głosy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Pełna tabela wyników:

Dodano: 07.06.2010

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.