Kolejność oglądania anime Naruto
Po pierwsze i najważniejsze - na stronie znajdują się w tej chwili wszystkie odcinek anime Naruto, jakie kiedykolwiek zostały wydane, więc tutaj możecie rozpocząć swoją przygodę z tym tytułem i tutaj również ją zakończyć. Warto pamiętać, że anime nadal się ukazuje, powstają nowe odcinki drugiej serii Naruto, a także filmy kinowe i odcinki specjalne, więc po obejrzeniu wszyskich odcinków, które są aktualnie na stronie, należy tutaj wracać co tydzień (nowe odcinki serii telewizyjnej ukazują się w każdy czwartek, a nowe filmy i odcinki specjalne mniej więcej co rok - zawsze aktualne informacje na ten temat można znaleźć w dziale "Wiadomości").

Kolejność oglądania (optymalna, materiał kanoniczny):
1. Pierwsza seria Naruto.
2. Naruto Shippuuden (do Shikamaru Hiden włącznie, czyli odcinki 1-493).
3. Siódmy film kinowy „The Last”.
4. Naruto Shippuuden (Konoha Hiden, odcinki 494-500).
5. Boruto (trzecia seria Naruto).
6. Ósmy film kinowy Naruto Shippuudena „Boruto” oraz dwunasty i trzynasty odcinek specjalny.

Uwaga! Pozostałe filmy kinowe oraz odcinki specjalne, a także seria poboczna „Rock Lee i przyjaciele”, są niezwiązanymi z główną fabułą fillerami i można je obejrzeć po zakończeniu seansu materiału kanonicznego (lista powyżej), na przykład jako umilacz czasu w oczekiwaniu na cotygodniowe odcinki serii telewizyjnej.

Dla zainteresowanych przygotowaliśmy również artykuł ukazujący, co nas jeszcze czeka w Naruto (zawiera spoilery, więc przeznaczony jest tylko dla osób znających dalszą fabułę). Zapraszam tutaj.W razie wątpliwości, proszę pytać poniżej w komentarzach. Udanego seansu!

Dodano: 18.01.2017comments powered by Disqus

Do góry

Do góry