wróć do listy opinii/recenzji


Opinia/Recenzja użytkownika o nicku Zuzia
Popłakałam się. Nie mogę uwierzyć, że to już koniec wszelkich odcinków dotyczących Naruto... (Bo teraz będzie o Boruto) Tyle lat, tyle odcinków, emocji, bohaterów... Chciałabym jeszcze raz to przeżyć, od nowa, ale wiem, że nie będzie to już takie samo uczucie, jak po raz pierwszy. Ta niecierpliwość czekając na nowe odcinki... Ta ekscytacja po openingach... I złość, kiedy odcinek kończy się w najlepszym momencie. Śmieję się teraz, płacząc. Cały czas uśmiechałam się do ekranu, oglądając Naruto. Przeżywałam to samo, co bohaterowie. Byłam tam z nimi, na misjach, w Konosze... Miałam także nadzieję na odcinki pokazujące inne śluby... Ale no cóż. Nie mogę się już doczekać Boruto, chociaż trochę żal, że nasz mały Uzumaki, ten którego się wszyscy bali, ten którego na początku nienawidzono, a następnie kochano, ten który zmienia serca i cały świat... już tak wyrósł. Teraz tylko czekać na Boruto, co to z nim będzie... Mam dużo pytań, a mało odpowiedzi, ale mam nadzieję, że to wszystko wyjaśni się w 3 sezonie. Wielkie pokłony dla Masashiego! Że dotrwał w ogóle do końca...:) Kocham Naruto całym moim serduszkiem i na pewno nigdy o nim nie zapomnę.

Dodano: 28.03.2017comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.