wróć do listy opinii/recenzji


Opinia/Recenzja użytkownika o nicku Melancholijny
I tak oto (niestety) doczekaliśmy się końca Naruto Shippuudena. ;C Muszę tu dorzucić kilka słów od siebie. Moje uczucia są w tej chwili mieszane. Z jednej strony jest mi smutno, ponieważ zakończyła się seria, która była dla mnie szczególnie ważna. Na Naruto wychowywał się niejeden z nas. Pamiętam jeszcze pierwsze odcinki emitowane w telewizji z polskim dubbingiem, to było naprawdę coś! Od dziecka marzyło się o zostaniu kimś pokroju naszych bohaterów i tak naprawdę dorastało razem z nimi.
Dla mnie osobiście to nie tylko zwykłe kolejne anime, ale seria, do której mam i zawszę będę mieć sentyment!
Kończy się właśnie pewien etap tego anime, ale z drugiej strony pokrzepia mnie fakt, iż czeka nas jeszcze seria „Boruto”.
Co prawda to nie będzie już to samo, ale bohaterowie, których tak kochamy, nie znikną. Zostaną być może oddaleni na drugi plan, jednak poznamy nowe postacie, które z pewnością również polubimy. Trochę dziwnie się czuję, pisząc to wszystko. Cały czas nie dopuszczam jeszcze całkowicie do siebie myśli : „Hej, to dziś! Dziś jest ten dzień! Właśnie kończy się Naruto Shippuuden. Mamy 23 marca 2017 roku. To już 15 okrągłych lat Twojej przygody z tym arcywspaniałym anime! Przypomnij sobie, jak kiedyś pięcioletnie dziecko pierwszy raz ujrzało Naruto i ekipę. Pamiętasz swoją reakcję? Tamtejszego zadowolenia i podziwu chyba nie da się opisać żadnymi słowami. A dziś? Stara dupa z ciebie, a mimo to emocje, które wywołuje w Tobie Naruto ani trochę nie uległy zmianie!” To wspaniałe uczucie, kiedy dziś ma się 20 lat i uświadamiasz sobie, że pomimo upływu lat nie zmieniłeś się, chociaż pod tym jednym i najważniejszym aspektem. Wiem jedno - do Naruto będę powracać zawsze. Nie wyobrażam sobie bez tego anime życia! Nie żałuję ani jednej chwili poświęconej przy tej seryjce. Był to dla mnie czas oderwania się od szarej, monotonnej rzeczywistości. Czas pełen refleksji, smutków (mam tu na myśli wszystkie te sceny, w których ginęły nasze ukochane postacie ;C) ,ale też i radości, rozbawienia (np. walka pijanego Lee, albo odcinek w którym Naruto, Sasuke i Sakura chcieli dowiedzieć się co znajduje się pod maska Kakashiego XD itd.)
Ostatni odcinek po prostu idealny! Nie można było lepiej sobie go wymarzyć C;
Teraz tylko czekać na nową serię i obyśmy się nie zawiedli! ^^Dodano: 23.03.2017comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rock lee, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.